top of page
  • Writer's pictureIhor Hryplyvyy

Арттерапія або ж "голоси" травми


Переживши травму, скількома голосами ви можете розказати про неї? Я не помилився. Не мовами, а саме ГОЛОСАМИ. Упевнений, багато з вас чули про арттерапію. Це метод психологічної корекції, який допомагає особистості виразити себе через рух, колір, пластику, історію… Усе перераховане – голоси!


Минулого тижня розпочала своє навчання перша група VitaGames. Утім кажучи НАВЧАННЯ, я суттєво спрощую, майже нівелюю, цілі цього проєкту. VitaGames – це арттерапія через створення комп’ютерних ігор. Кожна українська дитина, яка тим чи іншим чином зазнала на собі руйнівного впливу війни отримує змогу виразити себе через створеного нею персонажа, механіку ігрового світу, сюжет, музику. Я впевнений, що використовуючи ці «голоси», можна не лише допомогти дитині легше пережити травматичний досвід, а й повернути їй віру у контроль над власним життям; показати, що війна – не кінець її дитинства.


Наш навчальний курс є повністю безплатним та складається з восьми занять, хоча напрацьованого методичного матеріалу куди більше. Думаю, у недалекому майбутньому навчання охоплюватиме більше тем. Судячи з ентузіазму учасників, вони точно не будуть проти. Наразі більше про проєкт, його цілі та команду можна дізнатися на сайті проєкту та з наших соцмереж.


Випереджаючи деякі питання додам, що зараз набір закрито. Я обов’язково повідомлю, коли відбудеться реєстрація на наступний курс. Зараз же допомогти можна репостом та реакцією. Також буду радий почитати ваші думки у коментарях. Ми сильні, коли єдині!


Слава Україні, друзі!

7 views0 comments
bottom of page