top of page
  • Writer's pictureIhor Hryplyvyy

Хто та як може стати учасником проєкту VitaGames

Updated: Nov 4, 2022


Основні та першочергові завдання курсу розробки ігор VitaGames (далі VG) полягають у тому, аби дати змогу УКРАЇНСЬКИМ дітям відволіктися від того, що в їхній країні палає війна, допомогти їм повернути впевненість у собі та чітко дати зрозуміти, що війна — НЕ КІНЕЦЬ ЇХНЬОГО ДИТИНСТВА.


Так, це проєкт для маленьких українців. Чи всі українські діти можуть стати його учасниками? Ні. Умовно усіх потенційних учасників курсу можна розділити на три категорії.


1) ВЦІЛІЛІ / SURVIVORS


Якщо вдатися до простих дефініцій, то вцілілі — це люди, що залишилися живими після події, в якій загинули інші. Тобто мова про дітей, яких жах війни “торкнувся” напряму;які перенесли поранення чи знущання, але зуміли вціліти.


2) СВІДКИ / WITNESSES


Свідки — діти, які не зазнали прямих тілесних ушкоджень викликаних війною, але були свідками травматичних воєнних дій. До останніх можна віднести: обстріли населених пунктів, смерті людей та тварин, пожежі, обвали будинків, і т. ін.


3) РЕСПОНДЕНТИ / RESPONDERS


Респондентами є діти, які не зазнали прямих травм внаслідок війни, та не були прямими свідками воєнних дій, але чий рівень тривожності суттєво зріс унаслідок війни в Україні. Мабуть, найчисельнішими представниками цієї групи є біженці (як особи внутрішньо переселені, так і ті, які були змушені виїхати за межі країни).


Усі вищенаведені дефініції є доволі умовними. Війна — явище ненормальне, відтак важко повноцінно описати її вплив звичною нам термінологією. Однак складність формування дефініцій аж ніяк не змінює того факту, що величезна кількість українських дітей переживають сьогодні дуже серйозний стрес й потребують всесторонньої підтримки.


Для того, щоб стати учасником проєкту та подати заявку на участь, просто зайдіть на наш сайт, перейдіть до розділу контакти та напишіть нам короткого листа (напр. “Хочу, аби моя дитина взяла участь у програмі VG”). Після цього наш координатор зв’яжеться з вами й розповість, що робити далі. Участь у проєкті є повністю безплатною.


Всім мирного неба! Разом — ми сила!

28 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page